Your search results

Hakkımızda

2014 yılında kurulan Erne International, dünyanın dört bir yanındaki 48 farklı ülkeden denizaşırı gayrimenkul yatırımcılarına gayrimenkul yönetimi, emlak yatırımı, geliştirme, mimari ve iç tasarım hizmeti vermektedir.

Yurt dışı emlak yatırımları yerel emlak yatırımlarından farklıdır. Çünkü yatırımcılar, anlaşılması ve çözülmesi gereken yerel belirsizliklerle karşı karşıya kalmaktadır. Bu gibi durumlarda genellikle profesyonel bir ticari ve yasal tavsiye gerekmektedir.

Erne International’ın misyonu, denizaşırı gayrimenkul yatırımcıları için birinci sınıf gayrimenkul danışmanlık ve emlak yönetimi hizmeti sunmaktır. Deneyimli bir gayrimenkul şirketi olan Erne International, müşterilerinin iyi bakılmasını ve takip sürecinin mükemmel bir şekilde yönetildiğinden emin olur.

Erne International halihazırda çeşitli ülkelerde bulunan binlerce farklı tipte mülkü yönetmektedir. Profesyonel ve ilgili bir yaklaşım sergileyen Erne International ile siz de hayalinizdeki gayrimenkul yatırımını gerçekleştirin!

Partnerlerimiz

Compare